Ексклюзиви
Четвер, 24 січня 2008 15:42

Тимошенко платитиме суддям більше

Кабінет Міністрів встановив надбавки до зарплати суддів, а також розмір вихідної допомоги для суддів Конституційного Суду при виході їх у відставку.

Про це сказано в постанові Кабміну N19 від 16 січня.

Відповідні зміни Кабмін вніс у постанову N 865 "Про оплату праці суддів" від 3 вересня 2005 року.

Відповідно до внесених змін, суддям буде щомісяця виплачуватися надбавка за вислугу років: понад 3 роки стажу - 10% від посадового окладу, понад 5 років - 15%, понад 10 років - 20%, понад 15 років - 25%, понад 20 років - 30%, понад 25 років - 40%.

Крім цього, постанова встановлює вихідну допомогу судді КС, що вийшов у відставку, в порядку й розмірі, установлених законодавством, але не менше від його річного заробітку.

Суддям, які мають право піти у відставку, але продовжують працювати, буде нараховуватися заробітна плата, а також щомісячна грошова допомога в розмірі 100% від передбаченого законом щомісячної довічної грошової допомоги, суддям КС - 50%, суддям Верховного Суду й вищих спеціалізований судів - 30%.

Крім того, постановою N 19 Кабмін увів розмір щомісячної надбавки за кваліфікаційний клас судді від 275 до 400 гривень.

До внесення змін до постанови N 865 закон передбачав надбавку суддям за виконання особливо важливої роботи, доплату за науковий ступінь кандидата або доктора наук, а також надбавку за звання "заслужений юрист України".

У січні Кабмін установив 70% надбавки до зарплати членам Рахункової палати й Центральної виборчої комісії, пишуть Українські новини.


Зараз ви читаєте новину «Тимошенко платитиме суддям більше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 917
Голосування Чи посадять Петра Порошенка за звинуваченням у державній зраді?
  • Так, давно пора
  • Ні, це політичне переслідування
  • Мені байдуже
Переглянути