Ексклюзиви
Пʼятниця, 13 лютого 2009 08:30

Стельмах посміхався, звітуючи Ющенку (ФОТО)

Президент України Віктор Ющенко провів чергову робочу зустріч із Головою Національного банку Володимиром Стельмахом.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію у банківському секторі, на валютному ринку, питання валютно-курсової політики.

Стельмах повідомив, що Нацбанк регулярно проводить наради із комерційними банками для обговорення поточної ситуації та вироблення подальших кроків щодо врегулювання проблем у банківському секторі.

За словами Голови НБУ, зараз відбувається ріст валютного ринку за рахунок збільшення пропозиції. Це свідчить про те, що економічні процеси в країні оживляються, у тому числі, пов"язані з зовнішньоекономічною діяльністю. Крім того, за його словами, щоденні суми інтервенцій Національного банку зменшуються. Щодо курсової політики, Стельмах зазначив, що вона нині "є оптимальною".

Водночас Стельмах констатував, що, на жаль, із українських банків продовжується відтік депозитів. Це говорить насамперед про відсутність у вкладників довіри до банків.

Президент України наголосив, що наполягає на необхідності вироблення плану заходів щодо стабілізації ситуації у банківській сфері.

Ющенко також наголосив на необхідності робити все можливе, щоб утримувати існуючий валютний курс останніх тижнів.

Під час зустрічі Стельмах також доповів Президентові про стан виконання Нацбанком Меморандуму про економічну та фінансову політику, укладений між Україною та Міжнародним валютним фондом.

За його словами, МВФ відзначив виконання Нацбанком усіх передбачених Меморандумом заходів і як очікується, місія МВФ найближчим часом вноситиме питання щодо подальшої співпраці з Україною на розгляд Ради директорів МВФ, повідомляє Прес-служба Президента.

Зараз ви читаєте новину «Стельмах посміхався, звітуючи Ющенку (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12836
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода