Понеділок, 18 лютого 2008 16:22

Соратник Балоги: "Ніякої політичної партії "Гарт" у найближчі роки створено не буде"

Голова Фонду регіональних ініціатив "Гарт", депутат від "НУ-НС" Ігор Кріль

спростовує розповсюджену у ЗМІ інформацію про створення на базі цього фонду нової політичної партії.

Про це говориться в заяві Кріля.

"По-перше, хочу подякувати всім тим політикам і інформаційним виданням, які сьогодні роблять безкоштовну рекламу Фонду регіональних ініціатив "Гарт", поширюючи чутки про те, що наша громадська організація планує переформатування в політичну партію", - сказав він.

"По-друге, я хочу їх розчарувати: ніякої політичної партії "Гарт" у найближчі роки створено не буде. Тим більше, на базі громадського об"єднання "Фонд регіональних ініціатив "Гарт", - заявив Криль.

Керівник "Гарту" нагадав, що ця організація була створена "для того, щоб професіонали, які пропрацювали багато років у виконавчих структурах партії "Народний Союз Наша Україна", не залишилися після дострокових виборів 2007 року на узбіччі громадського життя і мали роботу – це люди, які активно брали участь у побудові партії й у багатьох виборчих кампаніях".

"Щодо створення нових політичних сил хотів би сказати наступне. Створити партію не є великою трудністю. Її можна створити протягом короткого періоду. Але така партія, створена для когось чи під когось, ніколи не матиме успіху в суспільстві", - зазначив Кріль.

"Нова політична сила може бути створена тільки в результаті серйозного політичного процесу і відчуття необхідності сотень тисяч громадян України в її створенні. Якщо такий процес у суспільстві існує або буде існувати, то така партія з"явиться незалежно від бажання політиків, навіть дуже серйозних, або їхніх дій", - вважає він, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Соратник Балоги: "Ніякої політичної партії "Гарт" у найближчі роки створено не буде"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20977
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода