Вівторок, 03 листопада 2015 18:58

Сьогодні Рада усунула соцнесправедливість щодо військових - Пашинський

Сьогодні Рада усунула соцнесправедливість щодо військових - Пашинський
Сергій Пашинський. Фото: 24tv.ua

Ухвалення законопроекту №2972, який вилучає з тексту закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" певні обмеження, дозволить усунути соціальну несправедливість щодо українських військовослужбовців, надавши їм можливість отримувати знижки на санаторно-курортне лікування.

Про це заявив заступник голови фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський з парламентської трибуни.

Він пояснив, що ці зміни мають на меті виключення з тексту закону норми про те, що знижка вартості санаторно-курортного лікування надається військовослужбовцям та членам їхніх сімей лише за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величин доходу, який дає право на додаткову соціальну пільгу.

"Йдеться про те, що сім'ї військовослужбовців, які отримують 5 700 грн, вже не можуть користуватися цією пільгою. Законопроект передбачає усунути зазначену соціальну несправедливість", - пояснив заступник голови фракції "Народний фронт".

"Це дасть можливість найбіднішим військовослужбовцям скористатися цією пільгою. А військовослужбовці вищого командного складу, чиї щомісячні доходи перевищують 10-15 тисяч гривень, вже не зможуть користуватися цією пільгою", - наголосив Пашинський.

Верховна Рада ухвалила законопроект №2972, віддавши за нього 234 голоси.

Зараз ви читаєте новину «Сьогодні Рада усунула соцнесправедливість щодо військових - Пашинський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7040
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути