Ексклюзиви
Четвер, 23 жовтня 2008 12:47

Самооборона "наїхала" на Яценюка і вимагає його відставки

Депутатська група "Народна самооборона" закликає депутатів усіх фракцій завершити процедуру усунення Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради.

"Народна самооборона" стурбована процесами руйнування парламентаризму, які відбуваються в стінах Верховної Ради. На превеликий жаль, провідником цих деструктивних дій став Арсеній Яценюк", - сказано в заяві, поширеній прес-службою НС.

"Самооборона" зазначає, що Яценюк за своїм статусом мав би захищати парламентаризм та сприяти консолідації депутатського корпусу.

"Замість цього голова Верховної Ради демонструє постійне брутальне нехтування регламентом Верховної Ради та усталеною процедурою ведення парламентських засідань", - заявляють в НС.

"Своїми маніпулятивними діями Арсеній Яценюк сприяв дезорганізації діяльності вищого законодавчого органу країни, що, в свою чергу, стало одним з елементів наростання політичного хаосу в Україні", - переконані "самооборонці".

В той же час, на думку НС, "така негідна для політика поведінка голови Верховної Ради пов"язана не лише з персональними властивостями Арсенія Яценюка, а і з політичним тиском, який чиниться на цього політика ззовні".

"Ставши інструментом по нищенню парламентаризму, Арсеній Яценюк виявився найневдалішим з усіх голів Верховної Ради за всю історію українського парламентаризму", - вважають у НС.

В заяві зазначається, що у грудні 2007 року депутати НС, "виконуючи свої союзницькі зобов"язання", проголосували за обрання Яценюка спікером, "проте красномовство, показова ерудиція та гламурний лоск нового спікера приховували непрофесіоналізм, зверхність, бундючність та самолюбування".

"Народна Самооборона" вважає за необхідне виправити якомога швидше ситуацію з метою відновлення повноцінної діяльності українського парламенту", - заявляє НС, нагадуючи, що ще 17 вересня Яценюк написав заяву про складання обов"язків голови ВР.

"На жаль, завдяки нечесній та маніпулятивній поведінці самого Арсенія Яценюка на пленарному засіданні Верховної Ради, це питання досі не розглядалося, і питання ротації Голови Верховної Ради так і не було внесено у порядок денний", - зазначає НС.

"Депутатська група "Народна Самооборона" вважає за необхідне завершити процедуру усунення Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради та закликає всіх депутатів, незалежно від фракційної приналежності, поставитися з усією серйозністю до необхідності відновлення життєдіяльності українського парламенту та доукомплектування його вищих керівних органів, а саме до обрання нового голови Верховної Ради", - сказано в заяві.

"Ми звертаємося до всіх депутатів зробити правильний вибір і обрати гідну цієї посади кандидатуру: досвідченого, авторитетного і самодостатнього політика, який зможе консолідувати всі парламентські фракції задля плідної та конструктивної роботи Верховної Ради", - додається у ній, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Самооборона "наїхала" на Яценюка і вимагає його відставки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12903
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода