Субота, 31 березня 2007 11:34

Розпочався 4-й з"їзд "Нашої України"

Партія "Народний Союз Наша Україна" відкрила 4-й з"їзд у Києві.

На порядку денному з"їзду - доповідь голови ради партії Віктора Балоги про діяльність ради за період з минулого з"їзду.

Крім того, делегати заслухають депутата Верховної Ради Юрія Ключковського з доповіддю про нову редакцію статуту НСНУ.

Делегати також планують обрати керівні органи партії і внести зміни до складу Центральної контрольно-ревізійної комісії.

У ході з"їзду планується затвердити резолюцію з"їзду "Про суспільно-політичну ситуацію в країні й дії об"єднаної опозиції".

За проектом резолюції, НСНУ має намір схвалити координацію спільної опозиційної діяльності з Блоком Юлії Тимошенко, доручити новообраним керівним органам партії надалі погоджувати свою діяльністю з БЮТ, громадським рухом "Народна самооборона" й іншими демократичними політичними силами.

У проекті резолюції передбачене звернення до Президента Віктора Ющенка з закликом достроково припинити повноваження нинішнього парламенту і призначити позачергові вибори.

НСНУ розгляне на своєму з"їзді кандидатури лідера фракції Блоку "Наша Україна" у Верховній Раді В"ячеслава Кириленка, глави Секретаріату Президента Віктора Балоги й Президента Віктора Ющенка на посаду голови ради партії.

Нинішній голова НСНУ, глава Секретаріату Президента Віктор Балога, вважає, що обрання Ющенка головою НСНУ буде корисним для партії.

На момент відкриття з"їзду на ньому зареєструвалися 1290 делегатів, повідомляють Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Розпочався 4-й з"їзд "Нашої України"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі