Вівторок, 01 липня 2008 16:36

Рибаков обізвав БЮТівців пройдисвітами

Член фракції БЮТ Ігор Рибаков, що вийшов із коаліції, заявляє про те, що продовжує виконувати повноваження народного депутата.

Так депутат прокоментував інформацію про рішення міжпартійного з"їзду БЮТ щодо дострокового позбавлення Рибакова повноважень депутата.

Звертаючи увагу на відсутність офіційної інформації щодо рішення з"їзду, Рибаков зазначив, що "вже ця обставина наводить на думку, що рішення з"їзду (якщо таке і було) вразливе з усіх точок зору".

"Очевидно, це добре розуміють і ті пройдисвіти, які розробляли авантюру з позбавлення мене депутатських повноважень", - додав депутат.

Рибаков заявляє, що не був запрошений на зібрання БЮТ у понеділок: "Я ні усно, ні письмово не поінформований уповноваженими на те особами про рішення з"їзду, які могли стосуватися мене особисто".

"Таким чином, немає офіційного підтвердження того, що коли-небудь і ким-небудь приймалося рішення про припинення моїх депутатських повноважень", - наполягає депутат.

Рибаков заявляє, що на сьогодні він "повною мірою" виконує свої обов"язки народного депутата.

Депутат вчергове висловлює переконання у правильності свого виходу з коаліції і заявляє, що не збирається виходити із фракції БЮТ.

Рибаков наголошує, що "жоден з"їзд, навіть політичної сили під орудою прем"єр-міністра, не може припинити повноваження народного депутата".

"Це прямо суперечить Конституції і чинному законодавству. Лише Центральна виборча комісія може визнавати набуття депутатських повноважень і припинення їх", - зауважив депутат.

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк під час оголошення заяв двох депутатів про вихід із коаліції, сказав, що "в коаліції відбулася певна зрада", пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Рибаков обізвав БЮТівців пройдисвітами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20831
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода