понеділок, 18 березня 2019 15:53

Рейтинг Зеленського почав стрімко падати - соціологія

Рейтинг Зеленського почав стрімко падати - соціологія
Результати соцопитування американського агентства Greenberg Quinlan Rosner Research вказують на зменшення рейтингів кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Юлії Тимошенко. Фото: Обозреватель

Кандидат у президенти, комік Володимир Зеленський почав стрімко втрачати підтримку українців на виборах президента України.

Про це свідчать результати соцопитування американського агентства Greenberg Quinlan Rosner Research (GQRR) і українського дослідницького агентства InfoSapiens.

Зокрема, Зеленський набирає 24%, що на 4% менше від попереднього опитування, проведеного місяць тому.

Також підтримку виборців втрачає і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко - за неї готові проголосувати 13% виборців, що на 2% менше від результату місячної давності.

Своює чергою президент Петро Порошенко, навпаки, зміг за місяць наростити підтримку на 2% і тепер 20% українців готові підтримати його обрання на другий термін.

Один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко і лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко набирають по 8%, а лідер Радикальної партії Олег Ляшко - 6%.

Опитування було проведено 23 лютого - 4 березня. Польовий етап дослідження (інтерв'ю з репрезентативною вибіркою з 1308 респондентів) провела компанія InfoSapiens, а GQRR здійснила обробку та аналіз даних відповідно до своєї методології.

Для обробки даних опитування GQRR застосувала власну методологію визначення частки респондентів, які збираються голосувати, і аналізу їхніх виборчих переваг. Частиною цієї методології є визначення ймовірних виборчих переваг людей, які ще не визначилися зі своїм вибором, але збираються голосувати.

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг Зеленського почав стрімко падати - соціологія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути