Середа, 18 листопада 2009 11:49

Рада подолала вето Ющенка

Рада подолала вето Ющенка
Верховна Рада України подолала вето президента України на Закон "Про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (щодо забезпечення ефективного використання радіочастотного ресурсу)".

За дане рішення проголосувало 380 із 433 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Верховна Рада 11 червня 2009 року ухвалила даний закон, але президент повернув його до парламенту з пропозицією скасувати.

Згідно із законом, підставами для переоформлення ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, крім передбачених Законом "Про радіочастотний ресурс України", є реорганізація юридичної особи шляхом поділу, виділу та спільна заява суб`єктів господарювання щодо перерозподілу між ними радіочастотного ресурсу, визначеного в ліцензіях.

При цьому при реорганізації шляхом поділу або виділу отримані ліцензії можуть бути переоформлені на суб`єкта господарювання, який реорганізується, та (або) на суб`єктів господарювання, що утворюються внаслідок реорганізації.

Президент зазначав, що даним законом ніяких вимог до утворюваних внаслідок такої реорганізації юридичних осіб щодо їхньої здатності здійснювати діяльність, пов`язану з використанням радіочастотного ресурсу, даним законом не встановлюється.

На думку президента, даний закон не визначає й обов`язкових критеріїв перерозподілу радіочастотного ресурсу за спільною заявою суб`єктів господарювання, порядку переоформлення ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України у зв`язку з перерозподілом між суб`єктами господарювання виділеного їм радіочастотного ресурсу. Не передбачається також розподіл такого радіочастотного ресурсу на конкурсних або тендерних засадах.

ВР не підтримала пропозицію президента України щодо скасування даного закону і подолала вето на даний закон.

УНІАН
Зараз ви читаєте новину «Рада подолала вето Ющенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6939
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути