Ексклюзиви
четвер, 04 жовтня 2007 12:39

"Створення широкої коаліції не тільки неможливе, а й недоцільне"

Олександр Третьяков за створення демократичної коаліції. Про це кандидат в народні депутати від блоку НУ-НС заявив журналістам у Києві. "Створення широкої коаліції з Партії Регіонів, НУ-НС і БЮТ у сьогоднішніх умовах не тільки неможливе, а й недоцільне, - зауважив Третьяков. – Демократичні сили одержали перевагу на дострокових виборах, і, як і обіцяли виборцям, мають швидко і упевнено сформувати коаліцію і уряд".

Третьяков також повністю підтримує лідерів НУ-НС Юрія Луценка і В`ячеслава Кириленка, а також лідера БЮТ Юлію Тимошенко, які заявили, що всі досягнуті раніше домовленості між НУ-НС і БЮТ мають бути дотримані. "У міжблоковій угоді чітко виписано, що уряд має бути сформований за квотним принципом 50 на 50. А посада прем`єра - відійти до БЮТ як переможця серед демократичних сил", - відзначив Третьяков. Кандидат в депутати переконаний, що загальна відповідальність демократичних сил перед виборцями гарантує створення дієздатного і професійного уряду.

Водночас кандидат у депутати заявив, що діалог з Партією Регіонів має продовжуватися на всіх рівнях: "Для внесення змін до діючої Конституції потрібно 300 голосів, і, безумовно, демократична коаліція повинна і шукатиме компроміс з регіоналами. Партія, що отримала підтримку третини виборців, - є не нашим опонентом, а нашим союзником у питанні об`єднання країни".

Третьяков також упевнений, що однією з перших ініціатив фракцій НУ-НС і БЮТ у парламенті має бути ухвалення закону про опозицію: "Ми живемо за демократичними правилами, і опозиційні парламентські і позапарламентські сили повинні бути наділені правами, що гарантують їм контроль над чистоплотністю влади", - йдеться в заяві. УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «"Створення широкої коаліції не тільки неможливе, а й недоцільне"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути