Ексклюзиви
Вівторок, 10 червня 2008 08:20

"Регіони" знайшли спосіб, як заблокувати Україні НАТО

"Регіони" знайшли спосіб, як заблокувати Україні НАТО
У Верховній Раді зареєстровано законопроект про державний нейтралітет України, внесений "регіоналом" Нестором Шуфричем.

Даним законопроектом передбачено, що Україна є нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках і дотримується трьох неядерних принципів: не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї.

У документі зазначено, що політика державного нейтралітету України передбачає відмову від підписання воєнних обов"язків чи міжнародних договорів воєнного спрямування; дозволу на розміщення військових баз, інших об`єднань воюючих сторін; участі у міждержавних об`єднаннях, яка не сумісна з нейтралітетом; передачі воєнних кораблів, зброї, боєприпасів, інших воєнних матеріалів воюючим сторонам; надання державних кредитів для ведення війни; кооперації щодо виробництва озброєння з воюючими сторонами.

У разі ухвалення даного законопроекту парламентом уряд має звернутися впродовж трьох місяців до ООН, Організації з безпеки і співробітництва в Європі та інших міжнародних структур, учасницею яких є Україна, з повідомленням про законодавче визначення державного нейтралітету України і пропозицією щодо ухвалення ними спеціальних нормативно-правових актів стосовно визнання і гарантування державного нейтралітету України, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «"Регіони" знайшли спосіб, як заблокувати Україні НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12904
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода