Пʼятниця, 06 червня 2008 16:37

"Коаліція на основі ПР і НУНС буде створена у вересні"

Депутат Верховної Ради Михайло Сирота прогнозує, що у вересні буде створено коаліцію на основі фракцій Партії регіонів і Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" у Верховній Раді.

Про це повідомила прес-служба Трудової партії, лідером якої є Сирота.

"Очевидно, це черговий крок на шляху формування принципово іншої коаліції на основі Нашої України та Партії регіонів. Така широка коаліція може сформуватися ближче до осені до вересня цього року, на початку третьої сесії", - так він прокоментував вихід з коаліції 2 депутатів Ради.

При цьому Сирота зазначив, що їхній вихід з більшості не означає припинення діяльності коаліції, оскільки її формують фракції, тобто де-юре коаліція існує.

"Але де-факто це показує, що вона вже не має достатньої кількості голосів для прийняття рішень", - зазначив він.

Парламентарій уважає, що вихід 2 депутатів з коаліції паралізує роботу Ради до кінця другої сесії (середини липня).

У п"ятницю депутати Ради Ігор Рибаков (фракція Блоку Юліи Тимошенко) і Юрій Бут (фракція Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона") повідомили про рішення вийти зі складу коаліції.

Відповідно до тимчасового регламенту Ради, вихід депутата з коаліції не є підставою для припинення його депутатських повноважень, пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «"Коаліція на основі ПР і НУНС буде створена у вересні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода