Ексклюзиви
Вівторок, 16 жовтня 2007 16:56

Політрада НУ-НС затвердила розподіл квот з БЮТ

Політрада блоку "НУ-НС" завершила свою роботу і прийняла ряд рішень. Про це повідомив член політради Юрій Кармазін. Зокрема, політрада ухвалила рішення про припинення роботи Центрального виборчого штабу і підзвітних штабів блоку. Політрада також обговорила принципи роботи майбутньої коаліції.

Кармазін повідомив, що під час засідання політради було ухвалено рішення, що сторона, яка висуває свого представника на посаду в міністерстві або відомстві несе повну відповідальність за сферу діяльності.

Як повідомив Кармазін, політрада блоку сьогодні не обговорювала кандидатури на ті або інші пости, але розподілила квоти в уряді, парламенті і інших відомствах між БЮТ і "НУ-НС" (міжблокове квотування). Міжпартійне квотування ще не завершене і продовжується. Окрім цього, він відзначив, що пости міністрів оборони, міністрів закордонних справ, міністра внутрішніх справ і глави СБУ не обговорювалися, оскільки ці кандидатури пропонуватимуться виключно Президентом.

Крім того, було обговорено 12 першочергових законопроектів, ухвалення яких необхідно здійснити до затвердження кандидатури прем`єр-міністра. У цьому питанні, за словами Кармазіна виникла дискусія по законодавчим проектам про імперативний мандат і збільшенням прохідного бар`єру (з 3% до 5%), повідомляє РБК-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Політрада НУ-НС затвердила розподіл квот з БЮТ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34457
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути