Середа, 04 червня 2008 10:52

ПАРЕ відмовилася розглядати Голодомор в Україні окремим звітом

Парламентська Асамблея Ради Європи буде вивчати наслідки Голодомору на теренах усього Радянського Союзу, а не лише в Україні. Про це сказав Радіо "Свобода" віце-президент ПАРЄ, голова політичного комітету цієї організації, депутат зі Швеції Йоран Ліндблад.

"Я був проти того, щоб об"єднувати ці звіти, але більшість членів політичного комітету вирішила інакше, і тут я нічого не зміг зробити", - сказав він.

Це, на думку Ліндблада, свідчить про те, що росіяни краще лобіювали свою позицію, ніж українці.

"Як виглядає, у росіян дуже добрі зв"язки з групою соціалістів у ПАРЄ. Проблема полягала в тому, що в Стокгольмі на засіданні нашого комітету був лише один представник України, (голова делегації з Партії регіонів) Іван Попеску. Він сказав, що виступає за два звіти, але пояснив, що в лавах української делегації є різні думки з цього приводу. А він там був єдиним представником України. Це не допомогло, і справу було програно навіть до засідання в Стокгольмі", - розповів він.

Ліндблад припустив, що звіт ПАРЄ щодо Голодомору в усьому Радянському Союзі матиме багато частин, і одна з них буде стосуватися України.

Зараз ви читаєте новину «ПАРЕ відмовилася розглядати Голодомор в Україні окремим звітом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 21000
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода