Субота, 26 січня 2008 16:33

Національна гвардія України нікого не буде розстрілювати

Командуючий Внутрішніми військами України Олександр Кіхтенко закликає народних депутатів "не хвилюватися", а уважно вивчити та в разі необхідності доповнити, поданий на їхній розгляд законопроект про перетворення Внутрішніх військ у Національну гвардію України.

За словами О.Кіхтенка, "сьогодні проект Закону про Національну гвардію проходить нормальний шлях вивчення, узгодження".

Водночас він вважає, що "народні депутати сьогодні схвильовані прийняттям цього закону. Вони повинні просто чітко розібратися що це за Закон, що це за Національна гвардія, чим вона буде займатися і як вона буде застосовуватися".

При цьому О.Кіхтенко в чергове підкреслив, що "не несе загрози сьогодні для суспільства майбутня Національна гвардія, якщо вона буде! І не несуть загрози для суспільства Внутрішні війська. Це всі повинні чітко розуміти, а не лякати громадян тим, що хтось, когось буде розстрілювати, "пресувати", займатися репресіями і так далі".

Командуючий ВВ переконаний у тому, що "для того, щоб таких розмов не було, треба цей закон вивчити, прийняти, моя думка, у першому читанні, а потім спокійно, з залученням науковців, дійсно фахівців, які знають як це робиться, доопрацювати в плані того, щоб по цьому закону могло жити таке військове формування. Особливо – в плані його застосування. Тоді ні в кого не буде сумнівів, що це формування може бути застосовано кимсь проти народу".

"І тоді, - додав О.Кіхтенко, - я впевнений, що цей закон пройде не за підтримки 226 депутатів, а його підтримає весь наш парламент".

Відповідаючи на запитання, яке стосувалося затрат у разі створення НГУ, він сказав: "Затрати стосовно зміни назви, знаків відмінності не будуть значними. Хотілось, щоб цим не обмежувалось тільки. Я чудово розумію всі складнощі із фінансуванням в державі, але тут повинен бути принцип розумної необхідної достатності для того, щоб структура могла якісно виконувати свої завдання", повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Національна гвардія України нікого не буде розстрілювати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20786
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода