Ексклюзиви
Понеділок, 15 жовтня 2007 16:09

Мороз написав статтю про "помаранчевих"

Лідер Соцпартії Олександр Мороз висловлюється за створення "помаранчевої" коаліції в новій Верховній Раді, хоча і вважає, що вона зашкодить розвитку країни.

Про це він написав у статті "Лукава влада і байдужний народ", опублікованій в "Київському телеграфі".

"Гріх таке бажати, бо знаю — це горе. Але хотів би, щоб коаліція БЮТ—"НУНС" усе-таки була створена. І щоб попрацювала хоча б два роки або скільки там люди витримають", - пише Мороз.

На його думку, коли "усі соціальні закони (згідно з рішенням Конституційного суду з ініціативи БЮТ) будуть профінансовані, коли за два роки будуть повернуті заощадження громадян, коли не будуть збільшуватися комунальні платежі, а хлопці не будуть призиватися на армійську службу,... люди протверезіють і згадають пропозиції соціалістів — владу потрібно переводити туди, де живе народ: у села і міста".

"Тому що можна довго водити людей по лабіринту, але вони зрештою розберуться в усьому. І візьмуться за поводирів", - зазначив Мороз.

На його думку, розчаруванням, що панує в суспільстві, "користуються пройдисвіти, які на хвилі брехні, підкупу і шантажу пробираються до владних важелів, щоб з їх допомогою піклуватися про особисте благо".

"Не стали ми поки демократичною державою. Шкода, але і державою взагалі. Ми ще на шляху (хотілося б вірити) до неї. Поки що на цьому шляху ми втрачаємо й ознаки саме народу, а не населення (відповідальність за політичний вибір, за порядок у державі, боротьба за верховенство права, конституційний порядок), і сам народ у його фізичному вимірі", - пише Мороз.

"У такий спосіб поглиблюється прірва між байдужним народом і лукавою владою, яка тим часом зміцнює свої форпости, щоб відбиватися згодом від обманутого народу", - зазначив він.

Мороз також у черговий раз відкинув звинувачення в підкупі з боку Партії регіонів для переходу в антикризову коаліцію влітку 2006 року.

"Коли я був змушений зробити те, що не годиться робити всує — заприсягтися перед телеглядачами і радіослухачами всім найдорожчим, що ніхто із соціалістів не брав ні копійки за створення антикризової коаліції, допомогло на тиждень", - пише він.

"А потім узялися за старе, тому що сатанинська порода може діяти тільки за допомогою брехні і лицемірства. Звертався до її провідників, звертаюся і зараз: зробіть те саме, заприсягніться в чистоті своїх дій і намірів. Бог же, яким ви де треба і де не треба прикриваєтеся, один. Він усім воздасть", - додав лідер СПУ.


Зараз ви читаєте новину «Мороз написав статтю про "помаранчевих"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34626
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода