Четвер, 13 березня 2008 12:00

Місце Черновецького може зайняти Горбаль - експерт

Заступник Директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький висловив думку, що в результаті участі київської організації Партії регіонів в дострокових міських виборах в Києві її позиції істотно посиляться.

"Партія регіонів в питанні проведення перевиборів Києва значно послідовніша за партії "помаранчевого" табору. Як тільки намітилася тенденція до зростання популярності і впливовості партії на київському рівні, вона відразу ж декларує найвищі амбіції. Чим би вибори не закінчилися, київська організація Партії регіонів значно підсилить свої позиції на міському рівні і швидше за все займе по впливовості і чисельності фракції місце "Нашої України". Нинішні електоральні показники, у разі загострення боротьби між партіями "помаранчевого" табору і командою Черновецького, дозволяють Партії регіонів сподіватися навіть на перемогу її кандидата".

На думку Голобуцького таким кандидатом стане депутат Верховної ради, керівник міської організації Партії регіонів Василь Горбаль: "І в питанні висунення кандидата можна розраховувати, що Партія регіонів буде більш послідовна - вона висуне не тіньового лідера або харизматичного прибульця, а офіційного і багаторічного керівника міської організації, що став головним цивілізованим опонентом Черновецького в оточенні Януковича. Василь Горбаль до того ж є достатньо компромісною фігурою, що фактично витягнула на своєму компромісі результат Партії регіонів на дострокових парламентських виборах в Києві".

За матеріалами Подробности.

Зараз ви читаєте новину «Місце Черновецького може зайняти Горбаль - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20775
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода