вівторок, 16 квітня 2019 15:50

"Малювали недоречне, їли" — голова ЦВК розповіла про зіпсовані бюлетені

"Малювали недоречне, їли" — голова ЦВК розповіла про зіпсовані бюлетені
У першому турі було 39 кандидатів у президенти, а бюлетень мав 80 см довжини.

На виборах президента 31 березня 224 тис. 600 бюлетенів визнані недійсними. Про це сказала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

Вона наголосила, що виготовлення бюлетенів – "це і велика праця багатьох людей, і гроші".

"Якщо псування бюлетеня – це ваша позиція щодо того чи іншого кандидата, прізвище якого опубліковане у цьому виборчому бюлетені, то не обирайте цього кандидата. Але не треба приходити на дільницю та малювати на бюлетені все, що завгодно. А малювали ну дуже недоречні речі, навіть різали бюлетені, їли їх", — сказала Сліпачук в інтерв'ю Укрінформ

Голова ЦВК напередодні голосування 21 квітня закликатиме виборців "не висловлювати псуванням бюлетеня свою думку щодо котрогось із кандидатів, а також бути більш чемними і розуміти, що вибори – це не привід для викладання фотографій у Instagram чи Facebook із бюлетенями на дільницях".

"Це стосується і наших політиків, які під час голосування 31 березня демонстрували своєю поведінкою не дуже гарний приклад, виставляючи в соціальних мережах фото з бюлетенями, зроблені безпосередньо у приміщеннях дільниць, що, згідно з законом, є порушенням таємниці голосування", — зауважила голова ЦВК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 5 днів до виборів з'явилася нова соціологія

31 березня шоумена Володимира Зеленського підтримали 30,24% виборців, а це майже 6 млн людей. Петра Порошенка — понад 3 млн виборців, що принесло 15,95%.

Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня.

Зараз ви читаєте новину «"Малювали недоречне, їли" — голова ЦВК розповіла про зіпсовані бюлетені». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути