Ексклюзиви
Вівторок, 04 березня 2008 08:19

Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов

Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов
Депутатська фракція "Блок Литвина" категорично вимагає розпочати засідання Верховної Ради України без будь-яких умов. Про це йдеться у "Вимогах депутатської фракції "Блок Литвина" про припинення використання Верховної Ради як знаряддя у політичних розборках української влади.

"Тривале безглузде блокування діяльності Верховної Ради України все більш виразно засвідчує: депутатський корпус цинічно використовують як завісу, що прикриває тіньові перемовини та тіньові узгодження з питань перерозподілу влади. Таким чином, реалізується план доведення обстановки в країні до повного абсурду", - зазначає фракція "Блок Литвина".

Як підкреслюється в документі, численні пропозиції фракції "Блок Литвина" для знаходження порозуміння і розблокування роботи Верховної Ради наштовхуються на небажання будь-яких конкретних дій. "Більше того, викликають політичні ревнощі".

У зв"язку з цим ми категорично вимагаємо розпочати засідання Верховної Ради України без будь-яких умов, а лише на основі Конституції України та Регламенту Верховної Ради України.

Вимагаємо від голови Верховної Ради безумовного виконання своїх обов"язків відповідно до статей 88 Конституції України та 73-ї Регламенту Верховної Ради України".

Зважаючи на те, зазначає фракція "Блок Литвина", що задекларованим приводом блокування Верховної Ради є проблема взаємин України з НАТО, а також на відсутність погодженого рішення з цього питання, "вимагаємо зняти цю проблему шляхом розгляду усіх зареєстрованих проектів постанов з обов"язковим особистим голосуванням кожного народного депутата. Вважаємо, що прийняття чи неприйняття жодного з рішень не повинно слугувати підставою для чергового блокування Верховної Ради".

На переконання фракції, "подальша бездіяльність Верховної Ради, особливо і над усе з огляду на необхідність невідкладного та дієвого реагування законодавців на кричущі соціальні проблеми, які усе більше обсідають людей, межуватиме зі злочином перед українським народом".

Ці вимоги прийнято учора на засіданні фракції "Блок Литвина", повідомляє прес-служба Народної партії.

Зараз ви читаєте новину «Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15184
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода