Вівторок, 04 березня 2008 08:19

Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов

Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов
Депутатська фракція "Блок Литвина" категорично вимагає розпочати засідання Верховної Ради України без будь-яких умов. Про це йдеться у "Вимогах депутатської фракції "Блок Литвина" про припинення використання Верховної Ради як знаряддя у політичних розборках української влади.

"Тривале безглузде блокування діяльності Верховної Ради України все більш виразно засвідчує: депутатський корпус цинічно використовують як завісу, що прикриває тіньові перемовини та тіньові узгодження з питань перерозподілу влади. Таким чином, реалізується план доведення обстановки в країні до повного абсурду", - зазначає фракція "Блок Литвина".

Як підкреслюється в документі, численні пропозиції фракції "Блок Литвина" для знаходження порозуміння і розблокування роботи Верховної Ради наштовхуються на небажання будь-яких конкретних дій. "Більше того, викликають політичні ревнощі".

У зв"язку з цим ми категорично вимагаємо розпочати засідання Верховної Ради України без будь-яких умов, а лише на основі Конституції України та Регламенту Верховної Ради України.

Вимагаємо від голови Верховної Ради безумовного виконання своїх обов"язків відповідно до статей 88 Конституції України та 73-ї Регламенту Верховної Ради України".

Зважаючи на те, зазначає фракція "Блок Литвина", що задекларованим приводом блокування Верховної Ради є проблема взаємин України з НАТО, а також на відсутність погодженого рішення з цього питання, "вимагаємо зняти цю проблему шляхом розгляду усіх зареєстрованих проектів постанов з обов"язковим особистим голосуванням кожного народного депутата. Вважаємо, що прийняття чи неприйняття жодного з рішень не повинно слугувати підставою для чергового блокування Верховної Ради".

На переконання фракції, "подальша бездіяльність Верховної Ради, особливо і над усе з огляду на необхідність невідкладного та дієвого реагування законодавців на кричущі соціальні проблеми, які усе більше обсідають людей, межуватиме зі злочином перед українським народом".

Ці вимоги прийнято учора на засіданні фракції "Блок Литвина", повідомляє прес-служба Народної партії.

Зараз ви читаєте новину «Литвин вимагає розпочати засідання Ради без будь-яких умов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20287
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода