Ексклюзиви
Вівторок, 22 травня 2007 17:59

Левко Лук"яненко виставив комуністам рахунок на 2,7 млн грн

Народний депутат України V скликання Левко Лук"яненко у судовому порядку хоче стягнути з Комуністичної партії України 2 млн 700 тис. грн та пропонує допомогу Центрального проводу УРП в оформленні аналогічних позовів тим, хто вважає себе постраждалим від "комуністичного режиму".

Як повідомили в інформаційній службі Української республіканської партії Лук"яненка, у судовому провадженні знаходиться його зазначений позов до КПУ.

Зокрема, у позовній заяві, з якою Лук"яненко звернувся до Печерського районного суду міста Києва, він просить "заборонити Комуністичну партію України за пропаганду насильницьких методів боротьби зі своїми політичними противниками та стягнути з КПУ, правонаступниці КПРС, 2 700 000 гривень як компенсацію за моральні збитки, завдані тоталітарним режимом КПРС".

Як пояснили в інформаційній службі, в основі розрахунку суми компенсації закладені ті 27 років, які колишній радянський дисидент Левко Лук"яненко провів у радянських таборах.

У повідомленні також наголошується, що народний депутат вважає, що право на відшкодування моральних збитків з КПУ мають не тільки репресовані політв"язні, "а й сотні тисяч громадян України, котрі зазнавали всіляких утисків та переслідувань від радянського тоталітарного режиму". В цьому контексті повідомляється, що громадянам, котрі виявлять бажання звернутись з позовом до КПУ про відшкодування моральних збитків, Центральний провід УРП надаватиме допомогу в оформленні позовних заяв, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Левко Лук"яненко виставив комуністам рахунок на 2,7 млн грн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34156
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути