Вівторок, 27 березня 2007 08:25

Конгрес США затвердив закон про підтримку вступу України в НАТО

Палата представників конгресу США на засіданні увечері у понеділок остаточно затвердила законопроект про підтримку вступу Грузії і України в НАТО, а також про виділення з американського бюджету фінансових коштів цим країнам в рамках програми "Сприяння у сфері безпеки" для підготовки до вступу до альянсу.

Законопроект під назвою "Акт 2007 року про консолідацію свободи в НАТО" підтриманий конгресменами простою більшістю голосів без електронного голосування. На засіданні, що відбулося 15 березня цей законопроект був затверджений американським сенатом і тепер він буде направлений на підпис президентові США Джорджу Бушу.

У законопроекті заявлена підтримка з боку конгресу США "своєчасному вступу в НАТО Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії і України".

У ньому також відображене рішення включити ці країни в американську програму "Сприяння у сфері безпеки" в рамках підготовки до вступу в члени Північноатлантичного альянсу. Для цього з федерального бюджету США на 2008 рік передбачено виділення "коштів, які будуть необхідні для сприяння Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії і Україні".

Згідно з довідкою, підготовленою 9 березня 2007 року бюджетним управлінням конгресу США, витрати з американського федерального бюджету на сприяння Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії і Україні для вступу в НАТО складуть у 2008 році в цілому $12 мільйонів. На період з 2008 по 2012 роки управління прогнозує витрати на ці цілі у розмірі $30 мільйонів, пишуть РІА Новости.Зараз ви читаєте новину «Конгрес США затвердив закон про підтримку вступу України в НАТО ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 32293
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути