Субота, 23 лютого 2008 17:33

Катерина Ющенко і Лора Буш будуть боротися з раком молочної залози

Дружина президента України, Голова Наглядової ради міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко і дружина президента США Лора Буш домовилися про співпрацю у галузі охорони здоров"я.

Зустріч перших леді відбулася 22 лютого у Вашингтоні.

Під час зустрічі Катерина Ющенко розповіла про медичні програми, що їх реалізує фонд "Україна 3000", зокрема – програми "Дитяча лікарня майбутнього", "Від лікарні до лікарні", "Радість дитинства – вільні рухи". У свою чергу, Лора Буш окреслила проекти у сфері медицини, якими вона опікується.

Співрозмовниці домовилися про співпрацю у сфері подолання раку молочної залози.

Також дружини президентів обмінялися інформацією щодо освітніх проектів, які вони підтримують. Зокрема, Катерина Ющенко розповіла про новий проект фонду "Україна 3000" "Добро починається з тебе", присвячений благодійності в українських школах.

Окрім того, Лора Буш поділилася враженнями від поїздки в Африку, яку щойно здійснила разом із чоловіком, Президентом США Джорджем Бушем.

Катерина Ющенко та представники фонду "Україна 3000" перебувають у Сполучених Штатах Америки з робочим візитом.

20 лютого голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко відкрила у приміщенні Посольства України в Вашингтоні виставку "Страчені голодом: невідомий геноцид українців", повідомляє NEWSru.ua.

Зараз ви читаєте новину «Катерина Ющенко і Лора Буш будуть боротися з раком молочної залози». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода