Субота, 23 лютого 2008 10:02

Кабмін збільшив суму виплат при народженні дитини

Кабмін збільшив суму виплат при народженні дитини
Кабмін збільшив суму виплат при народженні дитини до 12 тисяч 240 гривень – на першу дитину, 25 тис. грн.. – на другу, і 50 тис. - на третю та наступних дітей.

Про це йдеться в прийнятій сьогодні Постанові Кабінету Міністрів України Питання призначення і виплати допомоги сім"ям з дітьми, яка визначає порядок надання у 2008 році допомоги при народженні дитини.

Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 тис. 800 гривень, другої дитини - 4 тис. 840 гривень, третьої та наступних дітей - 5 тис. гривень. Решта суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 гривень щомісяця), на другу дитину — 24 місяців (по 840 гривень щомісяця), на третю і наступних дітей — 36 місяців (по 1250 гривень щомісяця) рівними частинами.

Розмір та строк виплати допомоги, яка призначається одному з батьків дитини, визначається з урахуванням кількості дітей, які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога.

У разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, при цьому кожна дитина з їх числа вважається наступною. Тобто, при народженні двійні на першу дитину виплачуватимуть 12 тис. грн., на другу – вже 25 тис., роз"яснила Денисова.

Допомога при народженні дитини призначається усиновителю, опікуну на кожну усиновлену (взяту під опіку) дитину у розмірі, установленому при народженні першої дитини.

Якщо допомога при народженні дитини вже була призначена до моменту встановлення опіки, усиновлення, виплата допомоги опікуну, усиновителю продовжується у такому самому розмірі.

Нагадаємо, що раніше одноразова виплата при народженні дитини становила 8,5 тис. гривень. З них 3,5 тис. грн. – виплачували відразу після народження дитини, а далі по 425 грн. щомісяця протягом року, повідомляє Корреспондент.net.

Зараз ви читаєте новину «Кабмін збільшив суму виплат при народженні дитини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20861
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода