Вівторок, 05 лютого 2008 14:01

Хорошковський купив інформ-агентство "Українські Новини"

Інформаційне агентство "Українські Новини" увійшло до складу медіа-групи U.A. Inter Меdіа Group, власником якої є Валерій Хорошковський.

Агентство увійшло в медіа-групу в результаті купівлі ТОВ "Український медіа-проект" (100% дочірня компанія U.A. Inter Меdіа Group Limited) 99% статутного капіталу "Українських Новин" і 1% U.A. Inter Меdіа Group Limited безпосередньо.

Зазначене приєднання стало можливим після викупу 50% статутного капіталу ТОВ інформаційне агентство "Українські Новини" у Грановськи Володимира, повідомляє прес-служба "Інтера".

Компанія U.A. Inter Меdіа Group Ltd. опосередковано володіє 61% акцій телеканалу "Інтер", 90% телеканалу "Ентер Фільм", 90% каналу "Ентер Музика", 60% каналу НТН, 100% телеканалів К1, К2, "Мегаспорт", а також іншими медіа-активами в Україні і за кордоном.

Інформаційне агентство "Українські Новини" працює на інформаційному ринку України з 1993 року і займає лідируючу позицію серед основних постачальників ділової і політичної інформації про Україну, зазначається у прес-релізі.

У минулому Хорошковського і Грановськи поєднували спільні проекти. З січня 2007 року Грановськи був призначений членом правління "Української незалежної ТВ-корпорації" (оператор каналу "Інтер").

Однак уже в грудні його було звільнено із займаної посади. За словами самого Грановськи, через виникнення певних розходжень із Хорошковським у баченні майбутнього групи "Інтер".

Зараз ви читаєте новину «Хорошковський купив інформ-агентство "Українські Новини"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20775
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода