Середа, 01 жовтня 2008 10:25

Герасим"юк обурена тим, як Коноваюк оббрехав Україну в ПАРЄ

Депутат Верховної Ради України від блоку Наша Україна – Народна самооборона Ольга Герасим"юк обурена, що членам української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи роздали робочий документ спеціальної комісії Верховної Ради під головуванням Валерія Коновалюка з наклепом на Україну.

Про це вона заявила сьогодні в Страсбурзі.

"Мене особисто і моїх колег тут стурбувала одна історія. Коли ми відправилися сюди для роботи з цього питання, то нам зусиллями керівництва делегації була поширена інформація від імені пана Коновалюка від так званої комісії, яка створена по дослідженню нібито якихось проблем щодо торгівлі зброєю Україною до Грузії – ця інформація носить відверто провокативний характер", - сказала депутат.

"Написана російською мовою, я, правда, ще не знаю, може, у мою відсутність ВР проголосувала вже діловодство російською мовою. І не лише це, а й з використанням таких русизмів, як, наприклад "на Україні", що говорить для мене особисто, що документ написаний не комісією, навіть", - додала Герасим"юк.

Вона зазначила, що в цьому робочому документі, який не має посилань на жодні джерела, стверджується навіть, що українці брали участь у військових діях на боці Грузії.

"Якісь татарські загони, яким нібито були поставлені певні завдання на території Грузії, тобто етнічний момент використовується", - сказала депутат.

Вона зазначила, що такий документ викликає бажання застосувати проти України певні санкції.

"Я вважаю, що це була також свідома провокація, яку використовують у нас в надрах парламенту для фактично тієї самої мети – підриву іміджу держави. Я не знаю, чи використають його тут у ПАРЄ, але вважаю необхідним про це сказати, бо парламентська комісія ще не зробила своїх висновків, ще жодного разу не доповідала, але вже надала цей документ для використання", - наголосила Герасим"юк.

Як повідомлялося, СБУ не має жодного факту, який засвідчував би незаконний продаж зброї Україною. Крім того, в СБУ не надходили заяви щодо цього, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Герасим"юк обурена тим, як Коноваюк оббрехав Україну в ПАРЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9817
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода