Ексклюзиви
Четвер, 16 серпня 2007 17:18

ЦВК зареєструвала список кандидатів у депутати від СПУ

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку Соціалістичної партії України на дострокових парламентських виборах 30 вересня.

За прийняття відповідного проекту постанови на сьогоднішньому засіданні ЦВК проголосували 9 членів комісії, 5 – утримались.

4 серпня ХІІІ з`їзд Соціалістичної партії України затвердив список кандидатів у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради. До першої п`ятірки увійшли: Олександр Мороз, Василь Цушко, Володимир Бойко, Валентина Семенюк та Станіслав Ніколаєнко. До другої п`ятірки увійшли Михайло Мельничук, Іван Бокий, Сергій Черовонописький, Василь Малиновський та Степан Бульба.

Крім того, у списку представлені Сергій Матвієнков, Ярослав Мендусь, Микола Рудьковський, Олександр Баранівський, Анатолій Голубченко та інші.

Як зазначив Мороз, в списку залишаються практично всі депутати п`ятого скликання, але незначні зміни - за номером в списку, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «ЦВК зареєструвала список кандидатів у депутати від СПУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі