Неділя, 06 квітня 2008 11:47

Буш: Народи України й Грузії є натхненням для всього світу

Президент США Джордж Буш задоволений рішенням НАТО про те, що Україна й Грузія стануть членами Альянсу.

Про це він заявив у своєму традиційному радіозверненні.

За словами Буша, "в останні роки десятки тисяч жителів у цих країнах виходили на вулиці для проведення мирних демонстрацій, на яких вони вимагали надати їм свободу, даровану їм Богом".

"Народи України й Грузії є натхненням для всього світу", - відзначив президент США.

Разом з тим, помічник президента США з національної безпеки Стівен Хедлі заявив, що НАТО вирішило відкласти питання про приєднання до ПДЧ України й Грузії через стурбованість ходом демократичних реформ і стабільністю політичних систем, а також через суперечки Грузії з Абхазією й Південною Осетією.

Хедлі відзначив, що вирішення питання про підключення Києва й Тбілісі до Плану передано главам МЗС країн-членів Альянсу, які зберуться в грудні в Брюсселі.

За його словами, там і буде дана "перша оцінка" просування Грузії й України по шляху в НАТО. Хедлі підкреслив, що для позитивного рішення все одно буде потрібно досягнення консенсусу всіх членів Альянсу.

Як повідомлялося, 3 квітня керівництво НАТО вирішило повернутися до розгляду питання про можливе приєднання України й Грузії до ПДЧ у грудні 2008 року, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Буш: Народи України й Грузії є натхненням для всього світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода