Вівторок, 21 січня 2020 14:39

Боротьба "слуг" з дезінформацією закінчиться жорсткою цензурою - Сюмар

Боротьба "слуг" з дезінформацією закінчиться жорсткою цензурою - Сюмар
Вікторія Сюмар: "У Зеленського під виглядом "боротьби з дезінформацією" хочуть запровадити жорстку цензуру із кримінальною відповідальністю"

"Проект закону щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації передбачає блокування Інтернет-ресурсів, месенджерів і кримінальну відповідальність із виправними роботами. Це становить серйозну загрозу демократії в Україні", – переконана народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар.

Про це вона написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Коли читаєш про систему Довіри у по факту Законі про цензуру, то міністерство, яке взяло на себе розробку цієї "ініціативи" хочеться відразу назвати Міністерством Правди. А чому соромитися? Оцініть феєричність цитати з тексту законопроекту:

"Поширення дезінформації (неповної інформації, що становить суспільний інтерес) та іншої недостовірної інформації може призводити до викривленого сприйняття реальності та прийняття громадянами рішень, що ґрунтуються на неправдивій, неповній або перекрученій інформації. Така ситуація негативно впливає на демократичні процеси в Україні", – написала Сюмар.

Вона нагадала, що за це в законопроекті передбачено блокування Інтернет ресурсів, месенджерів, типу Телеграму і кримінальна відповідальність з виправними роботами.

"Я не знаю, чи буває інформація повною і як можна все забанити в цифрову епоху. Але я точно знаю, що такі законодавчі ініціативи і "бурхлива діяльність" Міністерства культури однозначно становлять вкрай серйозну загрозу "демократичним процесам в Україні". Бо до демократії такі новели не мають жодного стосунку", – наголосила депутат.

Зараз ви читаєте новину «Боротьба "слуг" з дезінформацією закінчиться жорсткою цензурою - Сюмар». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15166
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода