Ексклюзиви
Понеділок, 21 травня 2007 09:43

Богатирьова: Союз "Регіонів" з "Нашою Україною" залежить від Ющенка

Координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова заявляє, що Партія регіонів не веде переговорів з "Нашою Україною" про створення широкої коаліції в парламенті.

"Діалог з "Нашою Україною" про створення широкої коаліції ми не починали. Безумовно, у таких переговорах ключову роль буде грати позиція президента країни Віктора Ющенка, оскільки це винятково його партія", - заявила вона в інтерв"ю "Известиям в Украине".

"У цього проекту, без сумніву, будуть свої нетерпимі опоненти. Насамперед, це ті, хто чомусь постійно привласнює собі титул "єдиних демократів". Але не варто забувати, що Партія регіонів представляє досить важливу демократичну частину українського суспільства", - додала вона.

У той же час, на думку Богатирьової, "Україна зобов"язує нас думати сьогодні про такий союз - він може остаточно зробити її єдиною".

"Союз, що міг би створити в Україні ідеологію єдиної влади, сьогодні ще малоймовірний і постійно перебуває під загрозою ідеологічних розколів. Партія регіонів дійсно в багатьох питаннях економічного розвитку солідарна з "Нашою Україною". Однак є важливі проблеми, що сьогодні не можуть зробити нас єдиними. Йдеться про вибір стратегічних принципів розвитку України", - зазначила вона.

За словами Богатирьової, "у центрі цього діалогу (про створення союзу) знаходиться президент України".

"Зрозуміло, що від його слова залежить, чи буде "Наша Україна" направляти свої зусилля вже сьогодні на пошуки загальної стратегії і тактики національного розвитку, чи вона приречена бути партією державної опозиції: не поєднувати, а роз"єднувати", - відзначила вона, повідомляє Українська правда.


Зараз ви читаєте новину «Богатирьова: Союз "Регіонів" з "Нашою Україною" залежить від Ющенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34150
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути