Ексклюзиви
Четвер, 14 лютого 2008 11:47

Більшість українців не вірить, що Тимошенко впорається

Більшість українців не вірить, що Тимошенко впорається
Більшість українців (67,7%) вважає першочерговим завданням уряду Юлії Тимошенко розробити і реалізувати програму боротьби із зростанням цін і інфляцією.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною службою "Український барометр".

51,9% опитаних назвали нагальним питанням, яке уряд Тимошенко має першочергово вирішити, це - істотно підвищити рівень мінімальної заробітної платні та пенсій. 40,6% українців вважає, що уряд в першу чергу має розробити і прийняти ефективну стратегію і програму діяльності на 5 років.

При цьому, відповідно до результатів опитування, більше половини українських громадян налаштовані песимістично: вони вважають, що новий уряд на чолі з Тимошенко не змінить (22,6% тих, хто відповіли) або навіть погіршить (24,9%) соціально-економічну ситуацію в Україні. І лише 35,2% опитаних вважають, що новий уряд спроможний змінити ситуацію на краще.

Опитування проводилось з 20 по 31 січня 2008 року у 95 населених пунктах усіх територіально-адміністративних одиниць України. Опитано 2010 респондентів за квотною вибіркою, репрезентативною за статтю, віком, освітою, областями і типами поселень, повідомили в "Українському барометрі", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Більшість українців не вірить, що Тимошенко впорається». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12762
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода