Ексклюзиви
Четвер, 04 травня 2017 10:42

Аграрна партія на виборах до ОТГ набирає майже 15% голосів

Аграрна партія на виборах до ОТГ набирає майже 15% голосів
Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик каже, що півроку тому у загальній кількості депутатів, що пройшли до місцевих рад, від їх партії був кожен 16-й, а за результатами виборів 30 квітня – кожен 12-й депутат. Фото: УНІАН

Аграрна партія на виборах до 47 об'єднаних територіальних громад 30 квітня суттєво поліпшила свої позиції, порівняно з результатами виборів до ОТГ, що відбувалися у грудні 2016 року.

Про це у середу в Херсоні заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик. За результатами паралельного підрахунку голосів, за підсумками виборів 30 квітня, депутатом місцевих рад став кожен 5-й зареєстрований висуванець від Аграрної партії.

"За попередніми підрахунками, Аграрна партія набирає майже 15% голосів виборців. Це частка депутатів, обраних від нашої партії, серед усіх обраних депутатів, висунутих партіями. Таким чином, завдяки злагодженій роботі і якісній кадровій політиці ми поліпшили результат грудневих виборів минулого року, який становив 11,23%", - підкреслив Віталій Скоцик.

За його словами, Аграрна партія робить ставку на місцевих лідерів, що мають авторитет у своїх громадах.

"Секрет нашого успіху простий – ми висуваємо місцевих лідерів – господарів, які своїми справами заслужили довіру громад. Я вдячний виборцям за те, що змогли розібратися, хто є хто, оцінити кандидатів. Ваша довіра обов'язково буде виправдана, бо політики-аграрії – це надійне плече для громад", - запевнив Віталій Скоцик.

Якщо півроку тому у загальній кількості депутатів, що пройшли до місцевих рад, від Аграрної партії був кожен 16-й, то за результатами виборів 30 квітня – кожен 12-й депутат, додав він.

Крім того, у більшості областей де відбулися вибори, Аграрна партія за кількістю обраних депутатів місцевих рад впевнено долає парламентський прохідній бар'єр.

"Вибори до ОТГ стали якісною підготовкою до майбутніх парламентських виборів, у яких Аграрна партія братиме участь. Ми виросли до загальнонародної політичної сили, про що свідчить рівномірна підтримка виборців усіх регіонів – Заходу, Сходу, Півдня і Півночі України. І, впевнений, невдовзі посядемо місце серед парламентських партій із сильною фракцією", - наголосив політик.

Свою програму розвитку громад Аграрна партія будує на трьох головних принципах. Перший – передача громадам владних повноважень і посилення самоврядності, що дозволить обирати місцевих керівників, відповідальних за всі важливі рішення. Другий – право громад розпоряджатися всіма ресурсами на свій території – передусім земельними. Третій – перерозподіл податків, при якому 70% зібраних коштів мають залишатися на місцях.

Зараз ви читаєте новину «Аграрна партія на виборах до ОТГ набирає майже 15% голосів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6670
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути