Вівторок, 20 березня 2007 18:02

Запрошення Балоги ентузіазму не викликає

Минулого тижня голова ради "Народного союзу "Наша Україна" Віктор Балога запропонував політичним силам колишнього помаранчевого табору до кінця березня вступити в НСНУ. Відповідно, ліквідувати свої партії.

— НРУ категорично відмежується від такого запрошення Балоги, — розповідає "ГПУ" один із лідерів Народного руху 66-річний Ярослав Кендзьор. — Це не є оригінальною пропозицією Віктора Балоги. Таке ми вже чули напередодні народження НСНУ. Народний рух України визначив свою подальшу долю і робити політичний суїцид ми не збираємося.

Кендзьор припускає, що Балога зробив зараз таку заяву через майбутній з"їзд НСНУ, який відбудеться 31 березня.

— Їм би хотілося поповнити свої ряди якимись політичними партіями, — каже нардеп. Уважає, що на таку заяву Балоги представники серйозних сил не відгукнуться. Про НСНУ зазначає:

— Політична партія, яка з моменту створення мала велику довіру, великий рейтинг і скотилася сьогодні до дуже сумних показників, потягнула із собою на дно ті сили, які до неї входили...

Зараз ви читаєте новину «Запрошення Балоги ентузіазму не викликає». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 934
Голосування Хто виграє УПЛ 2017/18?
  • 1) "Шахтар"
  • 2) "Динамо"
Переглянути