Ексклюзиви
Вівторок, 08 липня 2008 18:30

Віктор Балога став членом "Єдиного центру"

  Голова Секретаріату президента Віктор Балога: ”Запрошуємо всіх ”нашоукраїнців” до співпраці з ”Єдиним центром”
Голова Секретаріату президента Віктор Балога: ”Запрошуємо всіх ”нашоукраїнців” до співпраці з ”Єдиним центром”

Голова Секретаріату президента Віктор Балога, 45 років, вступив у партію "Єдиний центр". Його заява про це розміщена на партійному сайті. До 15 лютого цього року він був членом партії "Народного союзу "Наша Україна".

"Я написав заяву про вступ до "Єдиного центру" — політичної сили з новою якістю демократичного базису, справжньою ідеологією та відповідальністю. Необхідність у формуванні такої політичної сили виникла давно, принаймні відтоді, як у партійних лавах демократів утворилося багато тріщин і розломів", — йдеться в заяві голови президентського секретаріату.

Балога переконує, що вірить лише цій партії. Мовляв, вона всіляко підтримувала і далі підтримуватиме главу держави. Додає, що хотів би бачити партнером цієї політичної сили партію "Народний союз "Наша Україна".

27 березня цьогоріч Партію приватної власності перейменували в "Єдиний центр". Її очолив давній соратник Віктора Балоги, депутат-"нашоукраїнець" Ігор Кріль. У суботу відбудеться з"їзд партії, на якому обиратимуть її нового голову. Є дві кандидатури: Ігор Кріль та Віктор Балога.

Зараз ви читаєте новину «Віктор Балога став членом "Єдиного центру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода