Ексклюзиви
Вівторок, 12 червня 2018 00:45

Василенко став аудитором Антикорупційного бюро

Верховна Рада призначила аудитором Національного антикорупційного бюро від парламенту правознавця 81-річного Володимира Василенка.

Обирали рейтинговим голосуванням — між Василенком і американським правозахисником Томасом Файєрстоуном, 54 роки.

Щороку НАБУ має перевіряти незалежна аудиторська комісія. Може рекомендувати звільнити керівництво бюро. У комісії працюють три аудитори — від парламенту, від президента і від Кабміну. Від уряду це Михайло Буроменський — керівник Інституту прикладних гуманітарних досліджень. Петро Порошенко зі своїм представником ще не визначився.

Володимир Василенко працював послом і представником України в Євросоюзі, НАТО, Організації об'єднаних націй, суддею у Міжнародному кримінальному трибуналі з колишньої Югославії. Був серед засновників Народного руху. 1990 року підготував проект Декларації про державний суверенітет.

— Володимир Василенко — людина з державницькою позицією, патріот, фахівець найвищого класу, принциповий чоловік. Може суттєво підсилити антикорупційні інститути, — каже політолог 41-річний Михайло Басараб.

— Більшість депутатів керувалися міркуванням, що відповідальні посади в країні повинні посідати українці. Історії із залученням іноземців у владу, коли ті нібито мали імпортувати в Україну свій позитивний досвід, не виправдали себе. Грузинська команда — провалилася. Литовець Айварас Абромавічус безславно пішов із посади міністра економічного розвитку і торгівлі. Зарубіжні фахівці довели свою непродуктивність у наших обставинах. Отже, від них треба відмовитися.

Зараз ви читаєте новину «Василенко став аудитором Антикорупційного бюро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 117
Голосування Чому "Шахтар" слабко грає в обороні?
  • 1) продали Ракицького
  • 2) неуміння тренерів вирішити цю проблему
  • 3) недопрацьовує опорна зона
Переглянути
Погода