Середа, 18 червня 2008 18:25

Ющенко назвав Наталю Вітковську коханою

Автор: фото: Михайло МАРКІВ
  Президент Віктор Ющенко вручає подарунок Наталії Вітковській з Куликова Львівської області. Вона набрала максимальну кількість балів на незалежному зовнішньому тестуванні для випускників шкіл
Президент Віктор Ющенко вручає подарунок Наталії Вітковській з Куликова Львівської області. Вона набрала максимальну кількість балів на незалежному зовнішньому тестуванні для випускників шкіл

У вівторок президент Віктор Ющенко, 54 роки, зустрівся з випускниками шкіл, які набрали найбільшу кількість балів на незалежному зовнішньому тестуванні.

Понад 50 юнаків і дівчат із усієї України чекають на главу держави. Він спізнюється майже на 2 год. Випускники знайомляться та спілкуються між собою.

— Коли подзвонили і сказали, що мене в гості запрошує президент, я не повірила, — говорить 17-річна Вікторія Чередник із Житомира.

Під час тестування дівчина набрала максимальну кількість балів із двох предметів — фізики та математики. Навчалася в ліцеї при Житомирському державному технічному університеті. Каже, що хоче бути математиком. Освіту мріє здобувати за кордоном. Називає зовнішнє незалежне тестування кращим за екзамени методом перевірки знань.

— Тепер всі в рівних умовах, — говорить. — Але якщо людина добре знає матеріал, то їй однаково, як показати свої знання.

Поруч сидить Анатолій Колісник, 16 років, із Черкас.

— Ми не можемо ще нічого судити по тестуванню, бо це лише перший рік, — зауважує.

До зали входить Віктор Ющенко.

— Привели самих достойних? — запитує у віце-прем"єра Івана Васюника.

Той киває.

— Перед нами — герої нації, — промовляє президент. — Переконаний, що ви — краще українське покоління.

Говорить, що зовнішнє тестування — одна з найбільш вдалих реформ у сфері освіти.

— Раніше доступу до освіти не було, бо корупція все перекривала, — Ющенко поглядає на ректорів університетів, які сидять у залі. — Віднині відбуватиметься не конкурс гаманців батьків, а конкурс знань.

Додає, що понад половини опитаних абітурієнтів першокласно оцінили тестову систему. Президент зачитує прізвища п"яти випускників, які набрали по 200 балів із трьох предметів. Це — найвища можлива оцінка.

— Наталя Вітковська з Куликова Львівської області, — оголошує він.

Дівчина підводиться.

— Ох моя кохана Наталя! — каже Ющенко. Підходить до неї і цілує.

Потім називає прізвища решти присутніх випускників.

— Ви класні! Ви великі герої, — усміхається глава держави.

Дарує кожному годинник і лист-подяку їхнім батькам.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко назвав Наталю Вітковську коханою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода