Ексклюзиви
Вівторок, 26 червня 2007 19:00

У Стамбулі Ющенко говорив про дороги

Автор: фото: Микола ЛАЗАРЕНКО
  Президент України Віктор Ющенко вітається з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Позаду за ними спостерігає президент Росії Володимир Путін
Президент України Віктор Ющенко вітається з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Позаду за ними спостерігає президент Росії Володимир Путін

— Настав час створення Чорноморської зони вільної торгівлі, заснованої на правилах і нормах Світової організації торгівлі, — заявив учора президент України Віктор Ющенко, 53 роки, у Стамбулі.

Там проходив саміт Організації чорноморського економічного співробітництва.

— Це ще один ключ до глибшої і активнішої інтеграції між країнами ОЧЕС, — зазначив він.

Ющенко наголошує на необхідності подальшого зміцнення безпеки у регіоні:

— Необхідно під постійним контролем тримати гарячі безпекові питання — попередження тероризму, боротьби з нелегальною міграцією, торгівлею людьми, незаконним обігом наркотиків і зброї.

Україна головуватиме в ОЧЕС у другому півріччі цього року. За словами Віктора Ющенка, Київ бачить пріоритетами організації реалізацію масштабних транспортних програм:

— Україна пропонує зосередити основну увагу на втіленні масштабних проектів і програм, пов"язаних із розвитком шляхів сполучення і створенням міжнародних транспортних коридорів.

За його словами, Україна високо оцінює ідею спорудження кільцевої швидкісної автомобільної дороги навколо Чорного моря та зацікавлена у розвитку магістрального морського сполучення між країнами — учасницями ОЧЕС.

— Такі проекти матимуть неоціненне значення, зважаючи зокрема на очевидне пожвавлення туризму й торговельних зв"язків, — підкреслює він.

Зараз ви читаєте новину «У Стамбулі Ющенко говорив про дороги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2419
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути