Ексклюзиви
Неділя, 25 лютого 2007 16:12

Луценко не дав Червонієві виступити

42-річний лідер громадського руху "Народна cамооборона" Юрій Луценко на вихідних побував на рідній Рівненщині.

— Нарешті почуваюся вільним, — радіє він.

На зустрічі із земляками багато жартує, ділиться планами на майбутнє та критикує свого наступника на посаді міністра внутрішніх справ Василя Цушка.

— Мені досі сниться, що я на роботі, — зізнається Луценко. — Потім просинаюсь і з полегшенням розумію, що спав. Сьогодні МВС перетворюється на пральний порошок для мафії.

Колишнього генпрокурора Михайла Потебенька називає "символом беззаконня". Критикує президента за те, що нагородив того орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня. Каже, що це — аморальний вчинок.

— Це помилка. Президента грубо підставили, — говорить лідер "Самооборони".

На батьківщині не всі тепло приймають колишнього міністра. Екс-керівник обласної адміністрації Василь Червоній двічі за день намагається через суд заборонити концерт з нагоди приїзду Луценка. Як офіційну причину називає Великий піст. Судді Червонієві відмовляють.

— Я подорожуючий, а на подорожуючих піст не поширюється, — віджартовується Луценко. — Якщо я завинив, то покаюся.

Однак на цьому Червоній не заспокоюється. Передає Луценкові папірця, де просить дати можливість виступити зі сцени. Але охорона його не пропускає.

— Учора зять Тимошенко Шон Карр теж приїхав у Рівне, але не просив виступу на концерті, — каже екс-міністр.

Зараз ви читаєте новину «Луценко не дав Червонієві виступити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода