Неділя, 05 серпня 2007 18:15

Литвин просить грошей у Порошенка, Тігіпка й Ахметова

Народна партія піде на вибори у блоці з Трудовою партією України. Про це повідомили лідери політичних сил, 51-річні Володимир Литвин та Михайло Сирота, після закритого з"їзду НП.

Брифінг дають у холі Українського дому. Спочатку про об"єднання повідомляє прес-секретарка Литвина. Далі до слова запрошує голів партій. Литвина запитують, чи правда, що його блок фінансуватиме компанія "Індустріальний союз Донбасу", яка належить Сергієві Таруті та Віталієві Гайдуку.

— Це правда, що це неправда, — відповідає той. — Скажу відверто, щоб покласти край цим розмовам. Я б хотів, щоб мене фінансували і Порошенко, і ІСД, і Тігіпко, і Ахметов, і хто в нас ще є з багатих людей. Сьогодні, користуючись можливістю, я звертаюся до них: підтримайте фінансово Народну партію — ми ці гроші відразу перерахуємо на дитячі будинки.

Ця відповідь викликає оплески та сміх присутніх. Литвин теж усміхається.

У лідера Трудової партії України цікавляться, як ділитимуть  місця у списку.

— Досягнуті домовленості цілком відповідають реальним можливостям Народної й Трудової партій України, — уникає відповіді Сирота.

І додає, що остаточно принцип розподілу місць у списку блоку  визначать пізніше на міжпартійному з"їзді.

Зараз ви читаєте новину «Литвин просить грошей у Порошенка, Тігіпка й Ахметова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 873
Голосування Фінальна частина футбольного Євро - головна спортивна подія 2021 року. Як виступить на турнірі збірна України?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) стане чемпіоном
Переглянути