Ексклюзиви
Понеділок, 19 лютого 2007 16:50

Катеринчук хоче через Конституційний суд скасувати частину бюджету

39-річний народний депутат від "Нашої України" Микола Катеринчук підготував подання до Конституційного суду. Він вимагатиме скасування неконституційних положень Державного бюджету на 2007 рік.

— Ми просимо Конституційний суд, з огляду на актуальність і гостроту цього питання, розглянути це конституційне подання, як невідкладне, — зазначив Катеринчук на вчорашній прес-конференції.

У руці він тримає аркуш із текстом звернення. За словами нардепа, в цьогорічному бюджеті є 13 неконституційних положень. Зокрема скасування пільгових пенсій для науковців та педагогів, позбавлення державної допомоги дітей війни, скасування більшості пільг та компенсацій для чорнобильців. Народний депутат пропонує опозиційним фракціям парламенту підтримати його.

— Будь-які обмеження пільг, компенсацій та гарантій є неконституційними. Вони можуть застосовуватися тільки в часи надзвичайного стану, — оголошує Катеринчук і говорить у телекамери: — Шановні громадяни України, в мене таке враження, що всі малозабезпечені бюджетники перебувають у надзвичайному стані!

Для звернення до Конституційного суду Катеринчукові треба зібрати підписи 45 народних депутатів.

— Я думаю, що завтра вони вже будуть, — каже "нашоукраїнець".

Зараз ви читаєте новину «Катеринчук хоче через Конституційний суд скасувати частину бюджету». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода