Вівторок, 25 березня 2008 18:33

Андрій Магера не проголосував за реєстрацію депутатів-"бютівців"

У понеділок Центральна виборча комісія зареєструвала 14 нових депутатів Київської міськради від Блоку Юлії Тимошенко. Вони замінили тих "бютівців", яких ще торік влітку позбавили мандатів на з"їзді блоку. Причиною став їхній перехід до більшості, яка підтримувала столичного міського голову Леоніда Черновецького.

О 15.00 у залі засідань Центрвиборчкому збираються всі 15 депутатів, яких мають зареєструвати. До них підходить лідерка фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова. Стурбовано вітається й сідає.

До зали заходить голова ЦВК 59-річний Володимир Шаповал та 12 членів комісії. Дає слово своїй заступниці Жанні Усенко-Чорній. Вона пропонує зареєструвати 14 депутатів від БЮТу. Ще один невчасно подав заяву — його зареєструють пізніше.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера, 34 роки, обіцяє утриматися від голосування. Мовляв, треба дочекатися висновків Конституційного суду щодо відповідності Основному закону положення про імперативний мандат. Саме на його підставі БЮТ позбавив перебіжчиків місць у Київраді.

— Сьогодні немає перешкод для реєстрації депутатів! — обурюється представник БЮТу в ЦВК Володимир Пилипенко. — Сподіваюся, що розглянете це технічне питання і дасте можливість міськраді попрацювати на благо киян.

— Це питання не технічне, бо тоді б ви не брали участі в його розгляді, — відповідає голова ЦВК.

Шаповал пропонує проголосувати за реєстрацію депутатів-"бютівців". Його підтримують дев"ять членів Центрвиборчкому. Четверо утримуються — обраний до комісії за квотою "Нашої України" Андрій Магера та троє членів від Партії регіонів — Тетяна Лукаш, Михайло Охендовський і Тамара Астахова.

Зараз ви читаєте новину «Андрій Магера не проголосував за реєстрацію депутатів-"бютівців"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода