Ексклюзиви
Пʼятниця, 11 жовтня 2019 05:00

Григорій Грубий виграв 500 гривень

Автор: Фото надане Людмилою Грубою
  ­Григорій Грубий із села ­Ставки Бершад­ського ­району на Вінниччині передплачує ”Газету по-­українськи” 13 років
­Григорій Грубий із села ­Ставки Бершад­ського ­району на Вінниччині передплачує ”Газету по-­українськи” 13 років

— Я першою побачила чоловіка в списках переможців. Кажу: "Гриша, маю для тебе сюрприз. Ти виграв 500 гривень. У газеті надрукували твоє прізвище". Ми дуже зраділи. Гроші, які отримали, відклали на передплату преси на наступний рік. Окрім "Газети по-українськи", виписуємо ще три видання. На цей рік на все витратили 1,6 тисячі гривень, — каже 63-річна Людмила Груба з села Ставки Бершадського району на Вінниччині.

Із чоловіком Григорієм, 63 роки, передплачують "Газету по-українськи" 13 років. Щоб узяти участь у розіграші, наді­слали копію квитанції в редакцію.

— Уперше її побачила на нашій пошті. Полистала. Сподобалися рубрики і подача матеріалів. У нашому селі її багато хто виписує, бо цікава. Усі видання нам приносять у п'ятницю. Першою завжди читаємо "Газету по-українськи", — говорить Людмила Олексіївна.

Григорій Грубий працював машиністом поїзда. Людмила Олексіївна — медсестрою в медпункті.

— 15 вересня було 40 років, як ми разом. Зустрічалися з квітня до вересня. Потім одружилися. Дав би Бог ще стільки прожити разом, — каже Людмила Олексіївна. — Гріх жалітися. Ніколи не сваримося і діти в нас хороші. Виховали двох синів. Старший Валерій із сім'єю живе в селі. Теж працює на залізниці — начальником бригади по догляду за лісними насадженнями, які ростуть уздовж колій. Невістка Катя робить поваром у сільському дитсадку. Мають двох дочок. Аліна ходить у восьмий клас, Ангеліні буде 4 роки. Менший син Віталій закінчив із червоним дипломом пед­університет в Умані. Був на історичному факультеті. Вивчив іврит, коли підробляв студентом у хасидів. Знає англійську та польську мови. Поїхав на заробітки в Польщу. Поки що працює на пральній фабриці бригадиром наших заробітчан. Допомагає їм із перекладом.

Зараз ви читаєте новину «Григорій Грубий виграв 500 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода