Ексклюзиви
Середа, 17 вересня 2008 19:46

Гілка зупинилася біля серця Анатолія Грисюка

Автор: фото: Михайло ПЕРКОВ
  Анатолій Грисюк у Хмельницькій лікарні тримає гілку бузини, що проштрикнула йому горло
Анатолій Грисюк у Хмельницькій лікарні тримає гілку бузини, що проштрикнула йому горло

Увечері 27 серпня до реанімаційної палати Хмельницької обласної лікарні привезли 55-річного жителя села Мар"янівка Теофіпольського району.

— Із горла чоловіка на 5 сантиметрів стирчала гілка бузини, — каже завідувач відділення обласної лікарні Раймонд Франковський. — Ні аорти, ні трахей, ні великих судин вона не зачепила. Від пульсування крові гілка постійно смикалася.

Операцію проводили шість лікарів. Її ускладнювало те, що гілка була вузлуватою. Тож могла легко ушкодити аорту.

— Гілка увійшла в горло зверху донизу в грудну клітку й зупинилася від серця за півсантиметра, — продовжує лікар. — Виймали обережно, міліметр за міліметром. Потім визначили, що вона заглибилася в тіло на 25 сантиметрів.

Анатолій Грисюк розповідає про пригоду:

— Була десь одинадцята ранку. Я в колгоспі роблю різноробочим. Кончилися сігарети. Я сів на велосипед і поїхав у магазин. Стежка рядом із канавою. Переднє колесо з"їхало туди. Я полетів через руль. Там кущі. Потіряв сознаніє. Коли очнувся, боліло.

Чоловіка знайшла односельчанка. Вона викликала з райцентру "швидку".

— Випишуть із лікарні, піду до церкви й поставлю свічку. Давно там не був. На своїй "україні" як їздив, так і буду їздити, — запевняє Анатолій Грисюк.

Раймонд Франковський обіцяє подарувати пацієнтові ту гілку на пам"ять.

— Чоловік у сорочці народився, — каже лікар.

Зараз ви читаєте новину «Гілка зупинилася біля серця Анатолія Грисюка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода