Середа, 08 лютого 2012 17:07

Читачі висловлюються про матеріали, які їм запам"яталися у попередніх номерах журналу "Країна"

 

У знайомої двійко хлопчиків. Коли малим було менше року, вона сказала: "Я вже тих дівок ненавиджу, які їх у мене заберуть". Я засміялася та й кажу: "А я радію, що колись про мого малого інша жінка дбатиме".

Настя

 

Прометею даремно печінку орел викльовував? Мільйони людей оцінили теплу їжу.

Тарас Савчук

 

Приходжу додому: тепло, гарно, п'ю каву, палю цигарки, їм смачну їжу. Літом їду до Хорватії, взимку - в Париж чи Відень. Звичайно, працювати треба, як проклятій. Інколи думаю: а що краще?

Ната

 

Маю знайомого, який загорівся ідеєю жити в гармонії з природою. Разом із однодумцями в лісі в Шишацькому районі побудував екопоселення. Усе літо харчувалися тим, що збирали або вирощували, відмовилися від благ цивілізації. Ігор відпустив бороду й довге волосся. Проте зимувати повернувся в Полтаву. А наступної весни вже нікуди не поїхав.

Ольга, 28 років, Полтава

 

Мої родичі з такої успішної Європи обожнюють українські цукерки. А тітка зі США, коли приїздить у гості, по повній затоварюється нашими "сємєчками", салом, медом і алкоголем. І завжди сміється, розповідаючи, як у аеропорту Нью-Йорка службовці запитують: "Ду ю хев сало?"

Ольга

 

Раніше соромилася казати, що за національністю єврейка. Коли питали, відповідала - українка. Та раз знайомий почав розказувати бридкі анекдоти про євреїв. Не стрималася. Відтоді завжди кажу правду.

Інна, 31 рік

 

Коли була прес-секретарем однієї політичної сили, в мої обов'язки входило писати позитивні коментарі під усіма згадками про нашу партію. Це забирало майже весь робочий час. Згодом найняли студента, який за 70 гривень на день робив це.

Олена, держслужбовець

 

На моєму весіллі тамада запитала, чому я обрала в чоловіки саме свого нареченого. Я встала і почала думати, що такого розумного сказати. Хвилин 5 стояла і не могла нічого придумати. Тамада вже почала мені підказувати, а я просто стояла й усміхалася. Довелось їй самій відповідати. Чоловік не образився, бо таке зі мною вже було - коли на врученні диплому змусили казати подяку.

Ірина, 29 років, Черкаси

 

 

Брат узяв мене за боярина. Перед весіллям я добу не спав. Поки всіх порозвозив з парубочої вечірки, то й ранок наступив. У самий розпал весілля з ніг валився. Сховався в машині і заснув, телефон відключив. Знайшли мене за 4 години. Довго не могли розбудити. Крізь сон ніяк не міг зрозуміти, чого дружка має через мої штани перекочувати яйця.

Віталій, 30 років, Вінниця

 

Мама з Рима подзвонила, працює там. У них від четверга температура мінус 4 тримається, сніг лапатий падає. То школи позакривали, транспорт майже не працює, люди на роботу не виходять. Наші сміються з них, але й справ тепер більше мають. Якщо раніше мили за одною бабою, то тепер - за всіма "замерзлими" мусять.

Валентина ГАЛУШКА, 27 років, Львів

 

Зараз ви читаєте новину «Читачі висловлюються про матеріали, які їм запам"яталися у попередніх номерах журналу "Країна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 890
Голосування Як оцінюєте судову систему після вироку Стерненку?
  • Судової системи в Україні не існує. Є телефонне право президента
  • Вбивця і викрадач людей Степаненко отримав те, що заслужив
  • Українська судова система – це Портнов
  • Хто такий Стерненко?
  • Мені байдуже. Я виїхав з країни, або планую це зробити
Переглянути