Вівторок, 06 березня 2007 10:36

Журналіста "Комерсанта" могли довести до самогубства

Таганська міжрайонна прокуратура за фактом загибелі кореспондента відділу "Політика" з газети "Комерсант" Івана Сафронова порушила кримінальну справу по статті "доведення до самогубства".

При цьому в самому "Комерсанті" ніхто у версію самогубства не повірив, проте журналісти не знайшли підстав вважати, що Сафронова убили. Сусіди повідомили, що нічого підозрілого не чули. Удома і на роботі у журналіста було все добре.

Проте колегам покійного вдалося виявити свідків події.

Дві дівчини з будинку навпроти розповіли, що 2 березня почули глухий звук падіння і побачили чоловіка, який лежав біля під"їзду.

Одна з них подумала, що це просто п"яниця, інша вирішила, що людина могла впасти з вікна під"їзду між четвертим і п"ятим поверхами. Дівчатам здалося, що людина ще якийсь час намагалася підвестися.

Вони подзвонили в "Швидку допомогу", але там їм сказали, що "збирати увечері в п"ятницю всіх п"яних в Москві ми не можемо. Постежте за чоловіком і, якщо не встане сам і не піде, повторите виклик через півгодини".

Чоловік не вставав, а потім і перестав ворушитися. Дівчата повторно подзвонили в "швидку", але на момент її приїзду Сафронов був уже мертвий.

Дівчата також повідомили, що не бачили, щоб з під"їзду хтось виходив відразу після падіння Сафронова.

Передсмертної записки журналіст не залишив.

Похорони Івана Сафронова пройдуть 7 березня на Хованському кладовищі, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Журналіста "Комерсанта" могли довести до самогубства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі