Ексклюзиви
Середа, 22 квітня 2015 14:55

"ІС" показав карту ризиків і загроз тероризму в Україні

Автор: sprotyv.info
 

Група "Інформаційний спротив" опублікувала актуальну карту терористичних загроз на сході та півдні України.

Найвищий рівень ескалації тероризму, зрозуміло, фіксується в Донецькій та Луганській областях.

У Харківській обл. ситуація продовжує залишатися складною, хоча місцева влада і силовики вживають заходи з нейтралізації загроз. Зокрема, значна частка зусиль вкладається в роботу на упередження кризових ситуацій.

В Одеській обл. відзначається зміщення спектру загроз при їх спільному стабільно негативному рівні. Експерти прогнозують спроби розгойдати ситуацію (теракти, провокаційні акції) до 2 травня. В області фіксується зростання загрози проникнення з території ПМР диверсійно-розвідувальних груп. Також відзначається зростання загрози сепаратизму з боку "національних меншин" (в першу чергу в прикордонних районах), на тлі негативної ситуації в сфері інформаційної безпеки України в регіоні.

У Запорізькій обл. відзначається зростання загрози протестних акцій на тлі негативної соціально-економічної ситуації. Позитивний фактор - посилення охорони стратегічних об'єктів області, залізничних та автотранспортних вокзалів, 13-ти стратегічно важливих мостів силами міліції та військовослужбовцями Національної гвардії України, створення в обласному бюджеті резервного фонду для оперативного реагування.

Щодо інших областей півдня і сходу України ситуація в цілому залишається колишньою.

Зараз ви читаєте новину «"ІС" показав карту ризиків і загроз тероризму в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі