Ексклюзиви
Середа, 09 травня 2007 14:39

Британець витратив свій статок через помилку лікарів

Лікарі відмінили смертельний діагноз жителеві Великобританії, який витратив всі свої заощадження, щоб з розмахом прожити декілька місяців, що "залишилися". Чоловік звернувся до суду з вимогою виплатити компенсацію.

Два роки тому 62-річному Джону Брендріку повідомили про те, що він хворий на рак підшлункової залози. Після цього чоловік вирішив з розмахом прожити рік, що залишився. Кинув роботу, перестав виплачувати іпотечний кредит і витратив всі свої заощадження на готелі, ресторани і подорожі, передає АР.

Через рік лікарі змінили діагноз Брендріку, заявивши, що він страждає запаленням підшлункової залози, що зовсім не загрожує життю хворого.

- Моє життя повністю змінилося через цей діагноз, - заявив чоловік. - Мені сказали, що мені залишилося жити зовсім небагато. І я позбавився від всього - від машини і одягу.

Брендрік стверджує, що спочатку не хотів подавати до суду на лікарню, проте потім змінив своє рішення.

- Якщо вони поставили мені неправильний діагноз, вони повинні за це заплатити, - відзначив він.

У лікарні заявили, що виражають співчуття пацієнтові. Проте, за словами лікарів, ніякий інший діагноз, окрім раку, на той момент йому не могли поставити, передають Фактnews.

Зараз ви читаєте новину «Британець витратив свій статок через помилку лікарів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода