Ексклюзиви
Вівторок, 17 квітня 2007 11:15

42 людини винні у вибухах на шахті "Ульянівська"

У вибуху на шахті "Ульянівська" в Кемеровській області, який відбувся 19 березня, винні 42 особи. Вісім із них загинули в результаті аварії. Про це повідомив заступник розділу Ростехнагляду Микола Кутьїн, який є головою урядової комісії з розслідування причин події.

У свою чергу глава Ростехнагляду Костянтин Пуликовський, підбиваючи підсумки роботи комісії, заявив, що датчики метану в шахті були налаштовані на менші показники.

- Причина вибуху в тому, що апаратура британської фірми в шахті не спрацювала через те, що в датчики на шахті і сервери цієї апаратури було несанкціоноване втручання, - пояснив він.

Микола Кутьїн уточнив, що до аварії на "Ульянівській" також призвела погана організація системи безпеки, а вибух метану спровокував несправний, іскристий кабель. За його словами, іскра від оголеного дроту спричинила перший вибух метану.

- Потім було ще декілька вибухів, - відзначив Кутьїн.

Вибух на шахті "Ульянівська" відбувся 19 березня цього року об 11:16 за московським часом. вибухнув на схилі "Північ" пласта N50. Внаслідок трагедії загинуло 110 осіб, передає РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «42 людини винні у вибухах на шахті "Ульянівська"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода