Ексклюзиви
Вівторок, 28 серпня 2018 11:33

Жінка втратила роботу в NASA через нецензурні вислови

Жінка втратила роботу в NASA через нецензурні вислови
Дівчина обматюкала інженера NASA. Фото: platfor.ma

Американка у лайливій формі оголосила в Twitter про зарахування до програми стажування NASA.

Її виправив інший користувач, якому вона нецензурно відповіла. Він виявився працівником ради по контролю за NASA, повідомляє platfor.ma.

Дівчина під ніком @NaomiH_official повідомила про те, що тепер працює в NASA. Зробила це з використанням нецензурного слова fuck. У коментарях користувач Гомер Хікам попросив її стежити за мовою. Вона йому грубо відповіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опублікували збірку лайок і прокльонів

Виявилося, що Гомер Хікам – інженер NASA, який займався підготовкою американських астронавтів, створенням телескопа Хаббл і проектуванням Міжнародної космічної станції. Зараз він працює в Національній космічній раді, яка займається контролем за NASA.

Нейробіолог Емма Бірн вважає, що лайка допомагає краще зрозуміти рідну мову й закладає основи соціального спілкування. "Лайка - частина соціального розвитку. Навчати, як правильно і в яких випадках лаятися під чуйним керівництвом дорослих набагато краще, ніж забороняти лаятися взагалі", - каже вона.

Зараз ви читаєте новину «Жінка втратила роботу в NASA через нецензурні вислови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода