Понеділок, 28 липня 2008 15:11

Видають надбавки до пенсії

Про підвищення виплат за віком Марія Собчук, 67 років, із райцентру Гоща Рівненської області почула з теленовин.

— Не раз, було, кажуть "піднімемо пенсію" — і нічо не дають, — розповідає жінка. — Я, як кожна баба, жду, коли ж дадуть. Говорила сусідка, що всім по-разному начислять: кому десятку, кому 50.

48-річній Людмилі Поліщук із Рівного 62 грн надбавки до пенсії листоноша принесла додому минулого вівторка.

— У мене пенсія по інвалідності 482 гривні. Я й не чекала, що отак серед місяця гроші принесуть, — радіє Поліщук. — Сусідка розказувала, що їй теж дали. Я поштарці 2 гривні лишила на чай. Хай і вона із нами порадіє.

На отримані кошти рівнянка закупить солі та оцту для маринування огірків.

— Надбавку в сумі 62 гривні отримають лише пенсіонери, яким призначено мінімальну пенсію, — уточнює директор департаменту пенсійного забезпечення Мінпраці Микола Шамбір. — Решта отримує надбавку за понаднормовий стаж. За кожен рік донараховують 62 копійки.

Селяни із Київщини вже отримують збільшену пенсію, зазначають у головуправлінні Пенсійного фонду Київської області. Тим, хто одержує кошти на картку, перерахунок зробили 22 липня. На пошті збільшені пенсії видаватимуть на кілька тижнів пізніше.

Зараз ви читаєте новину «Видають надбавки до пенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода