Ексклюзиви
Середа, 10 жовтня 2007 17:46

Улюблену модель Леоніда Брежнєва виготовлять за 40 тисяч євро

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  Олег Безуглов показує улюблену модель Брежнєва — гвинтівку ”Космі” №5 — на столичній виставці ”Зброя та безпека 2007”
Олег Безуглов показує улюблену модель Брежнєва — гвинтівку ”Космі” №5 — на столичній виставці ”Зброя та безпека 2007”

Рушниці й автомати відомих світових виробників показали на виставці "Зброя та безпека 2007". Її влаштував столичний виставковий центр на Броварському проспекті.

Найбільше відвідувачів — біля стендів сучасної автоматичної зброї. Автомати закріплені дротяними тросами. Знімати їх не дозволяють. Можна випробувати спортивні арбалети вартістю 350–500 євро.

— У нашому павільйоні більше сотні гвинтівок, — розповідає Олег Безуглов, 36 років, представник одеської фірми "Фенікс". — Найнижча ціна, 10 тисяч євро, — на італійську зброю масових серій. На цьому стенді — італійські гвинтівки "Космі". Їхню п"яту модель подарували генсекові Брежнєву. Він найчастіше ходив із нею на качок.

Ствол розрахований на вісім набоїв. Воронований корпус укритий гравіюванням. Приклад — з горіха. "Космі" N5 коштує 40 тис. євро.

— Замовити можна в нашому салоні по вулиці Говорова в Одесі, — веде далі Безуглов. — Британці виготовляють їх за міркою. Враховують зріст, довжину руки тощо. Та зважте, що на замовлення доведеться чекати рік, а то й півтора.

Російські гвинтівки початку XIX ст. продавали по 35–60 тис. євро. Сучасну бельгійську зброю — до 70 тисяч.

Зараз ви читаєте новину «Улюблену модель Леоніда Брежнєва виготовлять за 40 тисяч євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода